Естонський депутат відповів на критику "pohhui, nahhui"

Скандал навколо рівня політичної культури в Естонії: депутат відповів на критику журналіста російським матом.

Депутат естонського парламенту Юрген Ліги нецензурно відгукнувся на критику журналіста, який звинуватив чиновників у популізмі.

Образливий пост депутат розмістив у своєму блозі на офіційному партійному сайті. У ньому, зокрема, він використав російські матерні слова, написані англійськими буквами: "pohhui, nahhui".

"Очищаючий вогонь як засіб не старіє, - написав Ліги. - Ним знищували заражену падаль і будинки, повні цвілі. Ти, Калле (ім'я журналіста – прим. ред.), за масштабом перебуваєш десь посередині. Спалювання допоможе...., якщо ти не любиш свою державу, а поганиш її, якщо вся політика Естонії тобі п....й, н....й і яйця виїденого не варта, якщо всі твої думки у результаті ведуть до зарплат в Рійгікогу (парламент – прим. ред.)". Текст написаний естонською, лайливі слова - "pohhui, nahhui".

Пост Ліги став відповіддю на виступ журналіста Postimees Калле Муулі, який назвав популізмом рішення влади скоротити зарплати депутатів у зв'язку з економічною кризою. За його словами, парламентарії могли б заощадити більше, якби, наприклад, пішли на місяць у відпустку за свій рахунок.

Калле Муулі вже порадив всім ознайомитися із записом Ліги, оскільки він, за оцінкою журналіста, відображає рівень політичної культури в Естонії.

Читайте також:

Чавес почав виробляти "ах...енные" мобілки

Білоруси перепросили за мат свого виконавця на "Євробаченні"

На Алтаї робітникам заборонили матюкатися та видали спеціальні словники

Іспанський прем'єр матюкнувся в присутності Мєдвєдєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: