Facebook заблокував бельгійського політика Ануса через прізвище

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У соцмережі сприйняли повне ім’я кандидата в депутати за сороміцьке.

Соціальна мережа Facebook заблокувала сторінку бельгійського політика Люка Ануса. Прізвище чоловіка визнали сороміцьким, повідомляє Daily Mail.

26-річний кандидат в органи влади комуни Лоб у провінції Ено зізнався, що був готовий до глузувань через власне прізвище, але не підозрював, що зіштовхнеться з "баном" на агітацію в соціальній мережі. Люк пояснив, що сподівався впоратися з висміюваннями, але після блокування у Facebook визнав свою поразку. Кандидат від соціалістичної партії перереєстрував свої дані та вказав змінене прізвище: "Ану".

Частина юзерів стали на захист Ануса та обстоюють думку, що кожен має право пишатися своїм прізвищем, котре отримав від народження. Вони вважають, що ситуація, котра змушує людей змінювати власні імена та прізвища під суспільним тиском, не є нормальною. Загалом у Бельгії нараховується 49 громадян із прізвищем Анус. Усі вони є мешканцями франкомовного регіону Валлонія.

Відео Facebook заблокував сотні сторінок російської "фабрики тролів"

Сторінки російська агенція використовувала, аби впливати на користувачів у США, Європі та самій Росії. Про це повідомив Марк Цукерберг. Зокрема зазначив, боти скористалися соцмережею для політичного впливу на російськомовних користувачів в Україні та інших країнах-сусідах РФ.

Facebook заблокував сотні сторінок російської "фабрики тролів"

Залиште свій коментар

Вибір редакції