Фан-сайт для волоцюги

78-річний британський волоцюга вміє з точністю до хвилини вгадувати час без годинника. Його шанувальники відкрили в Інтернет цілий фан-клуб.

У 78-річного британського волоцюги, що має дивну здатність з точністю до двох хвилин вгадувати час без годинника, з’явився в інтернеті свій фан-клуб, організований його шанувальниками.

Створене спочатку як жарт, співтовариство вже налічує 4500 учасників з усього світу.

Волоцюга Гордон Робертс живе на вулицях міста Бурнмауз і завдяки своїй екстраординарній здатності став там справжньою притчою во язицех.

Спочатку 24-річний місцевий житель на ім’я Кріс Кімбер вирішив створити невелику групу підтримки бездомному старому в мережі Facebox. Але незабаром до неї стали приєднуватися люди з усієї Великобританії, а потім з Австралії, Америки і навіть Південної Африки.

"Я подумав, що було б чудово сформувати групу навколо Робертса, але зовсім не очікував, що вона стане такою популярною," - говорить Кріс Кімбер, студент університету Бурнмауза.

Наприкінці липня члени фан-клубу навіть влаштують вечірку на честь Гордона Робертса, головним правилом на якій буде з’явитися в костюмі винуватця заходу.

Щодо самої "зірки", то Робертс дотепер не знає ні про своїх численних фанатів, ні про те, якої популярності він досяг.

"Я щось чув із цього приводу, але мене це не цікавить," - сказав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: