Фараон Тутанхамон загинув в авіакатастрофі

Багато членів царської сім'ї Стародавнього Єгипту і легендарний фараон померли з переламаними ногами, ніби падали з неба.

Історик Вільям Дейч заявив, що фараон Тутанхамон загинув 3300 років тому в авіакатастрофі.

На його думку, у древніх єгиптян були примітивні планери, зображені на малюнках і фресках.

"Цікаво зауважити, що багато членів царської сім'ї Стародавнього Єгипту, включаючи Тутанхамона, померли з переламаними ногами та множинними ранами, ніби їх смерть сталася в результаті падіння з великої висоти. Оскільки польоти вважалися в Єгипті божественним справою, то вони були привілеєм членів царської родини" , - відзначив Дейч.

Підтверджує цю гіпотезу і єгипетський вчений Халіл Месії. Він вважає одну з статуеток в Каїрському музеї моделлю планера.

Це дивна дерев'яна пташка довжиною 14 см, що датується III ст. до н.е. Її параметри повністю збігаються з параметрами літаків.

"Пташку" випробували в аеродинамічній трубі, і вона дійсно показала високі польотні якості. Доктор Месії побудував за її зразком експериментальний планер, і той полетів.

Нагадаємо, це не перша версія смерті Тутанхамона. Детальне вивчення результатів комп’ютерного дослідження мумії Тутанхамона, проведеного у 2005 році підтвердило, що юного фараона не було вбито.

Після консультацій з італійськими і швейцарськими експертами єгипетські вчені зробили однозначний висновок: 19-літній цар помер від гангрени, що розвилася в результаті перелому гомілки лівої ноги за кілька днів до смерті.

Дослідження також показало, що Тутанхамон страждав "вовчою пащею" - пороком розвитку, що полягає в незарощенні верхньої щелепи і твердого піднебіння, у результаті чого виходить щілина, яка з’єднує порожнини рота і носа.

Давньоєгипетський владика відрізнявся нормальною статурою при рості 170 см. Вчені відкинули як неспроможні версії про те, що фараон міг померти від якоїсь спадкоємної патології. Він був помірним доліхоцефалом (мав витягнутий череп), однак цей недолік містився в медичну норму. Що стосується висунутої вперед верхньої щелепи, то це швидше особливість спадкоємної сімейної лінії тутмосидів, до якої належав Тутанхамон.

Читайте також:

Скарби Тутанхамона в Британії

Мумія Тутанхамона "відкрила" обличчя

Відкриття століття

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: