Фото в ресторані та широка посмішка. Вчені вивели формулу успіху жінок на сайтах знайомств

Результати дослідження можуть виявивтися несподіванкою для багатьох.

Вчені з'ясували, що привернути увагу чоловіка у мережі можна винятково за допомогою фотографії профілю.

Портал Romance Goals провів дослідження, щоб визначити формулу успіху жінок під час знайомства в Інтернеті. Враховуючи той факт, що під час онлайн-знайомства є всього секунда, а іноді й менше, для залучення уваги потенційного партнера, фото профілю може як збільшити шанси знайти любов, так і стати серйозною перешкодою для знайомства з чоловіком.

Під час дослідження залучені порталом фахівці аналізували фотографії профілів понад 600 користувачів популярного додатка для онлайн-знайомств Tinder, які були показані представникам чоловічої статі з різних міст і країн – від Лондона до Берліна. В результаті їм вдалося встановити, які фотографії профілю найбільш приваблюють чоловіків і визначити п'ять основних правил створення ідеального знімка для знайомства в мережі.

Місце. Фотографії профілю, зроблені в ресторані, найбільш сприятливі. У свою чергу, дослідження показало, що автомобіль є найгіршим місцем для зйомки фотографії профілю.

Кількість людей на фото. Ідеальне фото для знайомства у Мережі - те, на якому зображені тільки ви, без друзів. Чоловіки рідше пишуть жінкам, які використовують фотографії з друзями як основне зображення профілю.

Акценти на фото. Основним акцентом повинно бути не тільки обличчя, але і все тіло. Дивно, що портретні знімки, де обличчя зображено великим планом, менше приваблюють чоловіків.

Вираз обличчя. Широка посмішка, яка відкриває зуби. Експеримент фахівців показав, що такі фото дуже привабливі для чоловіків.

Одяг. Повсякденний casual-одяг. До несподіванки багатьох, жінки в бікіні на фото, на жаль, менше приваблюють потенційних партнерів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: