Фотограф показав прогулянку кумедного панденяти у мадридському зоопарку

За прогулянкою Чуліни спостерігала королева Іспанії.

Чуліна, перше дитинча панди жіночої статі, яке народилося у зоопарку у Мадриді, вийшла на свою першу прогулянку за межами пагоди, де вона до цього провела усе своє життя.

Подивитися на першу прогулянку панди прийшли королева Іспанії Софія та посол Китаю у цій країні Лью Фан, передає Xinhua.

Чуліна народилася 30 серпня 2016 року і вперше вона вийшла на публіку у січні цього року. Вона є п'ятим дитинчам панди, яке народилося у Мадридському зоопарку.

Тваринка отримала своє ім'я на честь панди-самця Чуліна, який у 1982 році став першою пандою, яка народилася у Мадриді після того, як його батьків, Шао-Шао і Чан-Чан, подарували королеві Софії та її чоловікові, королю Хуан Карлосу I, під час їхнього візиту до Китаю у 1978 році.

Королева Софія була зачарована гігантськими пандами і стала одним з ключових фігур у розвитку програми розведення гігантської панди у Мадриді.

Мадридський зоопарк уперше показав загалу нове панденя

5-місячну ведмедицю назвали Чуліна, з іспанської це перекладається як "Гарнюня". Таке саме ім'я, тільки чоловіче, було у першого ведмедя, що народився тут 34 роки тому. Чуліна, як і всі інші панди світу, хоч і народилася в Мадриді, належить Китаю.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: