Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Лондоні фотограф просто неба залишила 15 тисяч монет і спостерігала за реакцією людей

За чотири години витівку довелося припинити.

У Лондоні фотограф провела соціальний експеримент, залишивши на вулиці тисячі монет загальною вартістю 300 фунтів стерлінгів, які залишилися від художньої інсталяції.

Джамаль МакМурран здавав квартиру фотографу Лані Месік. Разом вони вирішили зняти реакцію людей на покинуті монети, повідомляє the Evening Standard.

"Однієї ночі за напоями я жартома запропонував покласти їх біля річки, і вона дійсно почала обмірковувати це", — повідомив МакМурран.

Коли наступного дня чоловік повернувся додому, Лана вже готувала експеримент. Вони запакували монети номіналом 2 пенси і спустили пакети до стежки біля Каналу Регента на півночі Лондона близько 9 години ранку.

Потім встановили камеру у квартирі МакМуррана, щоб зафільмувати подальший розвиток подій. Джамаль писав про хід експерименту у Twitter.

Багато пішоходів намагалися взяти якомога більше монет, проте не могли нести важкий вантаж.

Особливо авторам експеримента запам'ятався велосипедист, який став у купі монет, взяв кілька і підкинув їх над головою.

Але після чотирьох годин знімання двоє розбійників прийшли та забрали усі монети, у результаті чого експеримент обірвався.

Лана Месік засмутилася через те, що "зловмисники" все забрали: "Я хотіла, щоб їх знайшов якийсь безхатько, або, щоб монети залишилися там довше".

Нагадаємо, британці залишили у банках понад мільярд фунтів на рахунках, про які забули. Вони можуть можуть стати легкою мішенню для хакерів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції