Фотографи Reuters показали моторошні кадри знищення безлюдного Детройта

Близько 80 тисяч будинків будуть стерті з лиця землі.

Агентство Reuters оприлюднило фотознімки руйнування сучасного американського міста – Детройта.

На світлинах можна чітко побачити, як посеред білого дня вулицями їздять бульдозери та підйомні крани. Місто вражає своєю пустельністю та химерністю.

Незначна кількість американців, які все ж вирішили залишитися в Детройті, вражені тотальним знищенням будівель. Адже "зачистці" піддають усе – навіть такі споруди, як театр Eastown, який в минулому уміщав близько 2,5 тисяч глядачів.

Зауважимо, що минулого року Детройт зазнав найбільшого муніципального банкрутства за всю історію США.

У зв'язку з цим місцева влада почала реалізовувати план знищення близько 80 тис. покинутих, занедбаних будівель. Тобто у Детройті планують зрівняти з землею кожну третю споруду.

Минуло майже два роки після того, як вчені склали чорний список міст, що можуть зникнути у найближчі 100 років. На думку дослідників, головною причиною занепаду населених пунктів стане відтік населення, примхи природи та зміни кліматичних умов.

До цього списку увійшов і Детройт. І місто вже почали "зачищати" через малу кількість населення.

Нагадаємо, що до списку населених пунктів, яким загрожує знищення, також увійшли Сан-Франциско (США, причина – землетрус), Венеція (Італія, причина - опускання рівня ґрунту), Мехіко (Мексика, причина - брак питної води і опускання ґрунту), Неаполь (Італія, причина - виверження вулкана), Тімбукту (Малі, причина – опустелювання).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: