Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Француз успішно перелетів Ла-Манш на саморобному флайборді

Це була вже друга спроба, але вона таки закінчилась вдало.

Французький винахідник Френкі Запата у неділю, 4 серпня, успішно перетнув Ла-Манш на розробленому ним флайборді. Свій винахід він представив кілька років тому.

Свідками польоту стали десятки людей і журналістів, які прийшли підтримати винахідника і зафіксувати подію. 

40-річний чоловік вилетів з Сангатта на північному узбережжі Франції з спеціальної платформи, яка була встановлена на машині. За 20 хвилин він приземлився у бухті Святої Маргарет неподалік від Дувра на півдні Великої Британії. На півдорозі він зробив зупинку на човні для того, щоб дозаправитися.

Френкі Запата загалом пролетів 35 кілометрів від французького до британського узбережжя на висоті 15-20 метрів над водою. Його літальний апарат оснащений реактивним двигуном. Швидкість флайборда, який має п'ять двигунів, становить 120 кілометрів на годину. 

Нагадаємо, у липні французькому винахіднику не вдалося завершити подорож протокою Ла-Манш на флайборді. Френкі Запата мав подолати 36 км, але по дорозі упав у воду з літальної дошки, на щастя, не постраждав. 

Відео Французькому винахіднику не вдалося завершити подорож протокою Ла-Манш на флайборді

Френкі Запата мав подолати 36 км, але по дорозі упав у воду з літальної дошки, на щастя, не постраждав. Його літальний апарат був оснащений реактивним двигуном. Свій винахід Френкі Запата представив кілька років тому.  

Французькому винахіднику не вдалося завершити подорож протокою Ла-Манш на флайборді

Залиште свій коментар

Вибір редакції