Француз замовив у Мережі бікіні для дружини, а отримав золоті злитки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік не роздивився посилку, коли її приніс поштар.

Житель міста Ванн (Франція) замовив у Мережі купальник для дружини, але отримав посилку наповнену золотими злитками. Про це повідомляє видання The Local.

27-річний Жульєн замовив бікіні для дружини, а коли йому принесли посилку він не дивлячись розписався в квитанції. Пізніше виявилося, що йому принесли чужу посилку, вартість якої становила 20 тисяч євро (615 тис. грн).

Француз відкрив коробку і побачив, що замість жіночого купальника, там лежать злитки золота вагою від 20 до 30 грамів і кілька луїдорів - золотих монет, які карбували у Франції в XVII і XVIII століттях.

Жульєн вирішив повернути посилку правильному одержувачу, адреса якого була вказана на квитанції, але нікого не було вдома. Але він не здався і відніс посилку у поліцію. Правоохоронці позитивно оцінили вчинок Жульєна. За кілька днів посилка потрапила до рук справжнього власника.

Але відправник посилки, французька Національна асоціація золота, вирішила нагородити чесного чоловіка.

Йому подарували злиток золота, вага і цінність якого невідома. Однак, француз досі чекає на доставку бікіні, яке так і не принесли. Чоловік зазначив, що купальник потрібен дружині для їхньої поїздки до В'єтнаму.

Нагадаємо, у 2018 році американка отримала посилкою ліки зі скорпіона замість шапки з українським написом.

ВідеоІталійська поліція знайшла сховку золота та грошей на мільйон триста тисяч євро

Відшукати цінності допоміг поліцейський собака. Скарб зберігався у камері схову, що належить 46-річному бізнесмену. Обшукували її в рамках антинаркотичного рейду. Утім, коли камеру розкрили, у ній знайшли пачки готівки і 20 кілограмів золотих злитків. У поліції припускають, що це цінності, отримані в результаті крадіжок та пограбувань.

Італійська поліція знайшла сховку золота та грошей на мільйон триста тисяч євро

Залиште свій коментар

Вибір редакції