Француз зробив унікальне тату - матричний код, який "оживає" у вигляді анімації (відео)

Майстер тату вмістив у малюнок QR-код і його клієнт став першим у світі власником "анімованого" татуювання.

Тату з QR-кодом_3
Тату з QR-кодом
Відомий французький тату-художник Карл Марк зробив перше в світі татуювання з QR-кодом: при наведенні на тату смартфона можна побачити анімований ролик.

QR-код (Quick Response) - матричний код (двомірний штрих-код), який легко розпізнається скануючим обладнанням (в тому числі і фотокамерою мобільного телефону).

Такий спосіб кодування невеликих обсягів інформації в графічній картинці набув поширення у туристичній і рекламній сферах, особливо в Японії: там QR-коди можна зустріти на практично усіх товарах, що продаються в магазинах, довідниках, рекламних буклетах і навіть кладовищах – там вони містять інформацію про небіжчика.

А нещодавно молодому французу на ім'я Марко прийшла в голову незвичайна ідея: зробити татуювання у вигляді QR-коду, "прочитавши" який оточуючі отримають посилання на анімацію (відверто кажучи, досить безглузду).

Майстер тату вмістив у малюнок QR-код, причому він запевнив, що, якщо світогляд його клієнта зміниться, то вони легко можуть змінити й анімацію.

Після завершення роботи дія QR-коду була перевірена за допомогою Apple iPhone. Таким чином, Марко став першим у світі власником "анімованого" татуювання.

Читайте також:

Майстер вирізав 3D-череп з банкнот на суму 11 тисяч доларів

На YouTube з'явилося повністю тривимірне відео

Німецькі вчені створили невидимий смартфон (відео)

Складено список винаходів, які через 10 років кардинально змінять життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: