Француз зробив унікальне тату - матричний код, який "оживає" у вигляді анімації (відео)

Майстер тату вмістив у малюнок QR-код і його клієнт став першим у світі власником "анімованого" татуювання.

Тату з QR-кодом
Відомий французький тату-художник Карл Марк зробив перше в світі татуювання з QR-кодом: при наведенні на тату смартфона можна побачити анімований ролик.

QR-код (Quick Response) - матричний код (двомірний штрих-код), який легко розпізнається скануючим обладнанням (в тому числі і фотокамерою мобільного телефону).

Такий спосіб кодування невеликих обсягів інформації в графічній картинці набув поширення у туристичній і рекламній сферах, особливо в Японії: там QR-коди можна зустріти на практично усіх товарах, що продаються в магазинах, довідниках, рекламних буклетах і навіть кладовищах – там вони містять інформацію про небіжчика.

А нещодавно молодому французу на ім'я Марко прийшла в голову незвичайна ідея: зробити татуювання у вигляді QR-коду, "прочитавши" який оточуючі отримають посилання на анімацію (відверто кажучи, досить безглузду).

Майстер тату вмістив у малюнок QR-код, причому він запевнив, що, якщо світогляд його клієнта зміниться, то вони легко можуть змінити й анімацію.

Після завершення роботи дія QR-коду була перевірена за допомогою Apple iPhone. Таким чином, Марко став першим у світі власником "анімованого" татуювання.

Читайте також:

Майстер вирізав 3D-череп з банкнот на суму 11 тисяч доларів

На YouTube з'явилося повністю тривимірне відео

Німецькі вчені створили невидимий смартфон (відео)

Складено список винаходів, які через 10 років кардинально змінять життя

Повʼязані теми:

Наступна публікація