Французів закликали виконати свій патріотичний обов’язок і їсти більше сиру

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ситуація критична і вимагає швидкого зростання споживання, кажуть представники молочної промисловості.

Громадян Франції просять виконати свій патріотичний обов'язок і їсти більше сиру, аби допомогти молочній промисловості в умовах величезного надлишку через пандемію коронавірусу.

Про це пише New York Post.

Продажі деяких сирів впали на 60 відсотків, оскільки виробники більше не можуть продавати їх ресторанам, а ринки були змушені закритися, йдеться в заяві французької молочної промисловості Франції Терре де Лайт.

Представники індустрії закликають громадян "їсти сир у знак солідарності з виробниками сен-нектеру, реблошону, канталю та камамберу".

"Ситуація критична і вимагає швидкого зростання споживання", - заявив президент молочного колективу Sodiaal Деміен Лакомб, розповідаючи французькому сільськогосподарському журналу Agri Culture про скрутне становище.

Він розповів, що з двох тисяч тонн сиру, які повинні мали продати за місяць, півтори залишилися непроданими.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залиште свій коментар

Вибір редакції