Французьких туристів можуть ув'язнити на 6 років за крадіжку піску

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони намагались вивести з пляжу Сардинії 40 кг піску

Правоохоронці Італії затримали на виїзді з місцевого острова пару туристів із Франції, які незаконно везли додому 40 кг піску з пляжів Сардинії.

Про це повідомляє Le Parisien.

Уточнюється, що італійські правоохоронці виявили в автомобілі французів, який заїжджав на пором, 40 пластикових пляшок із піском. Туристи заявили, що це все лише сувеніри.

Тепер французам загрожує від одного до шести років позбавлення волі за крадіжку з обтяжливими обставинами, адже в Італії пляжний пісок є громадською власністю, і його заборонено брати додому.

А ось ресторатори у Чилі полюють на 53-річного злодія-гурмана з Німеччини. Кажуть, чоловік ніколи не сплачує рахунків. Приходить, замовляє дорогі страви та вина, а гарно посидівши – тікає. Місцевим рестораторам він уже завинив на кілька тисяч євро. Поліція одного разу зухвалого німця вже арештовувала, утім, згодом відпустила. 

Відео У Німеччині крадій-невдаха поцупив сумочку та мало не поплатився за це життям

Чоловік так швидко тікав зі своєю здобиччю, що не помітив у темряві річку та шубовснув у воду із кількаметрової висоти. На допомогу чоловіку прийшли жінки-поліцейські. Патрульна стрибнула за ним у водойму із рятувальним кругом. Її разом із хуліганом витягли на берег рятувальники.  

У Німеччині крадій-невдаха поцупив сумочку та мало не поплатився за це життям

Залиште свій коментар

Вибір редакції