Французи виявилися найбільшими ледарями у світі

Мешканці Франції сплять по 9 годин на добу та 2 години витрачають на їжу.

Французи виявилися найбільш ледащими людьми в світі. До такого висновку дозволили прийти результати дослідження, в ході якого з'ясувалося, що мешканці Франції сплять по 9 годин щоночі - більше, ніж вся решта мешканців Землі.

Так, наприклад, японці та корейці в середньому проводять уві сні по 8 годин, тоді як британці висипаються за 7,5 годин, пише The Daily Mail.

Друге місце в списку світових "сонь" зайняли американці, які сплять більше 8,5 годин, а на третьому місці розташувалися іспанці.

Наукова робота була проведена фахівцями з паризької Організації економічного співробітництва і розвитку (OECD). Експертам також вдалося з'ясувати, що французи виявилися рекордсменами і в іншій категорії. Виявилося, що дві години в добу у них йде на вживання їжі.

Як заявив власник ресторанів Жіль Доре, французи дійсно великі любителі поїсти і полінуватися. "Це наше невід'ємне право. Ми любимо розслабитися і насолодитися такими прекрасними речами як смачна їжа і вино. Французи не розуміють людей, які вічно поспішають і їдять в ресторанах швидкого харчування", - відзначив він.

Слідом за французами йдуть мешканці Нової Зеландії і Японії, у яких на трапезу йти трохи менше двох годин. Фахівці з OECD з'ясували, що швидше всіх їдять британці - по півгодини в день. Трохи більше часу на їжу витрачають мексиканці, вони встигають наїстися в середньому за годину.

Про те, скільки часу на сон, їжу і розваги витрачають мешканці України, нічого не повідомляється. Дослідження проводилося в 18 країнах світу.

Читайте також:

Російська художниця запила ліки вином та рідким милом і напала на стюардесу

У Львові продають консервоване "натуральне повітря"

Топ-прізвиська українських пам’ятників

Британська авіакомпанія не нанесла на мапи Ізраїль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: