Французи здійснять навколосвітню подорож на надувному презервативі

500 днів буде тривати тур навколо світу на гігантському презервативі, який організовують прихильники безпечного сексу

За 500 днів планують здійснити навколосвітню подорож на надувному презервативі гігантських розмірів активісти-французи з організації CondomFly, яка виступає за безпечний секс і проти поширення СНІДу.

Світове турне 40-метрової повітряної кулі у вигляді кондома почнеться в грудні 2010 року, а до того часу макет кулі-презерватива демонструється в Палаці винаходів у Парижі.

У червні сам гігантський кондом вирушить до Відня, на 18-у Міжнародну конференцію зі СНІДу, а 1 грудня підніметься в повітря в Парижі і відправиться в політ по 100 містах усього світу.

Організатори мають намір приділити особливу увагу країнам Латинської Америки, Африки та Центральної Азії, які вважаються найбільш проблемними через широке розповсюдження СНІДу. "Кондомф'єр", як називають свій величезний презерватив французи, видно з відстані 40 кілометрів, на ньому можуть піднятися в небо пілот і ще троє пасажирів.

Французи не будуть у прямому сенсі цього слова перелітати з одного міста в інше на 40-метровому презервативі з підвісною гондолою, проект CondomFly Worl Tour припускає, що "кондомф'єр" будуть перевозити з одного міста в інше на вантажівці з причепом, на місці надувати і піднімати в повітря.

Крім столиць і великих міст, "кондомф'єр" будуть піднімати в повітря і в популярних туристичних місцях, наприклад, таких, як єгипетські піраміди. Тур розпочнеться біля пірамід в Єгипті, потім протягом 2011 року "кондомф'єр" перетне Африку, потім, в 2012, відвідає Південну і Центральну Америку, відвідавши і Сан-Франциско, а в 2013 році завершить свій шлях в Азії.

Вартість гігантської повітряної кулі-презерватива близько 150 000 євро, тому CondomFly збирає гроші на будівництво "кондомф'єра" і кожен, хто пожертвував 5 євро, може розраховувати (якщо захоче), що його ім'я або назва його компанії буде написано на 1 квадратному сантиметрі поверхні кулі.

Читайте також:

У Камбоджі хворих на СНІД ізолюють у спеціальну колонію

Вісім українців щодня помирають від СНІДу

У дитсадку Чернігова дівчинку вкололи шприцем хворого на СНІД наркомана

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: