Французьке міністерство написало текст з помилками на підтримку грамотності

У повідомленні одні слова вживаються замість інших, зустрічаються друкарські помилки, єдине число використовується замість множини.

Міністерство освіти Франції, очолюване Люком Шателем, перед початком навчального року випустило звернення на підтримку грамотності, в якому виявилася велика кількість граматичних та орфографічних помилок.

У поширеному серед журналістів повідомленні одні слова вживаються замість інших, зустрічаються друкарські помилки, єдине число використовується замість множини. Так, розповідаючи про спеціальні курси для навчання дітей під час канікул, автори написали займенник "ce" як "se".

Далі в тексті допущена помилка узгодження за числом у словосполученні "ecole maternelles", яка має виглядати як "ecoles maternelles" (початкові школи). В цілому The Daily Telegraph нарахувала кілька десятків друкарських помилок.

Пізніше міністерство попросило всіх журналістів, які звернулися до відомства за копією листа, почекати, поки буде підготовлена його виправлена версія. Видання Le Point відзначає, що в опублікованому на сайті міністерства зверненні помилок не міститься.

Читайте також:

У США сатана рекламує церкву

У Таїланді створили величезну картину на рисовому полі

У Росії заборонили сексуальну рекламу ковбаси

У Франції чоловік знайшов 100 тисяч євро на смітнику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: