#FreeMelania. Експерти з мови тіла пояснили, що не так із президентським подружжям Трампів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Фахівці наголошують, що між президентом США і першою леді відсутнє справжнє кохання.

Після інавгурації Дональда Трампа 20 січня користувачі соціальних мереж не на жарт занепокоїлися через першу леді Меланію Трамп, яка протягом усієї церемонії намагалася "натягнути усмішку на обличчя", а коли лишалася сама, то очевидно сумувала. Відтак у Мережі з'явився спеціальний хештег #FreeMelania, що означає "звільніть Меланію".

Те, як одне з одним поводилися Дональд і Меланія Трамп під час інавгурації, було дивним, приміром, Трамп дозволяв собі лишати дружину на самоті, а їхній перший танець у ролі президентського подружжя був чи не найбільш незграбним. Юзери стосунки між Трампами назвали дивними, незручними й повними дискомфорту стосовно одне одного, передає mic.

На марші жінок проти Трампа, що розпочався після інавгурації, люди тримали плакати із закликом "звільнити Меланію".

Деякі користувачі вказали на різницю між подружжям Трампів і Обам. Останні, своєю чергою, ставляться один до одного не тільки з більшим теплом, але і з більшою повагою.

Наприклад, у день інавгурації, коли Трампи вийшли з авто, щоб привітатися з Бараком та Мішель Обамою, Дональд залишив свою дружину й стрімголов помчався до тодішніх господарів Білого дому. Меланії довелося підніматися сходами на самоті. На допомогу їй прийшов Обама, який простягнув руку й привітав Меланію першим.

С'юзан Константіне, експерт із мови тіла та комунікацій, прокоментувала стосунки між Дональдом і Меланією Трампами так: "Якби ви не знали, що вони одружені, ви б про це і не дізналися".

Body-language experts explain Donald and Melania Trump's strange inauguration behavior

"Він не тільки не зачекав на Меланію і пішов вперед сходами, щоб привітати Обам, але він навіть не озирнувся, аби дізнатися, чи потрібно Меланії допомогти піднятися сходами. Крім того, він не намагається взяти Меланію за руку, підтримати, підпустити до себе ближче, навіть слова не скаже, коли та підходить до нього. Він може швидко окинути її оком, нібито вона ніхто, і навіть не торкнеться її", — аналізує ситуацію Петті Вуд, також експерт із невербального спілкування та професійний оратор.

Трампи проти Обам

Подружжя Обам, з іншого боку, протягом церемонії неодноразово розділяли одне з одним ніжні моменти. Коли Меланія вручила Мішель блакитну коробку, Барак Обама помітив, як його дружині було некомфортно її тримати, тож забрав подарунок.

Body-language experts explain Donald and Melania Trump's strange inauguration behavior

"Це чудовий момент для пари, який означає: "О, люба, я потримаю його для тебе", — пояснив Вуд.

Крім того, помітили, як уже перед самою церемонією інавгурації Трампа, коли Мішель підійшла до Барака на сходинках, він поцілував її руку.

"Це дуже ніжний момент. Здається, він був спонтанним", — зазначив фахівець. Натомість Трамп, коли до нього підійшла Меланія, побіжно окинув її оком і знову навіть не торкнувся.

Експерт Константіне вважає, що невербальна мова Обам показує, наскільки міцнішими є їхні стосунки. 

"Меланія просто об'єкт для Трампа. Я не бачу жодного теплого чи справжнього кохання чи співчуття у цих стосунках", — зазначила експерт.

Водночас, коли Обами підходять один до одного, "вони зустрічаються поглядами. Їхні тіла паралельні. Між ними багато істинного тепла і кохання", — говорить Константіне.

 

There's a difference, & I pray mine resembles #theobamas #freemelania #sosad #blinktwice #narcissist

Видео опубликовано @simplyf0rherЯнв 23 2017 в 8:06 PST

Незграбний інавгураційний танець

Мова тіл Меланії та Дональда Трампа протягом їхнього незграбного танцю в ролі президентського подружжя також дозволяє зрозуміти дещо про їхні стосунки, зазначає експерт.

Вуд звернув увагу на те, що Меланія весь час намагалася під час танцю триматися від свого чоловіка подалі. "Це типово говорить про те, що "я не хочу зливатися з тобою як партнер", — пояснює Вуд.

Body-language experts explain Donald and Melania Trump's strange inauguration behavior

Трамп, своєю чергою, намагався притиснути до себе Меланію "у сексуальній манері", наголошує експерт.

При цьому, коли вони тримали руки, танцюючи, Меланія не стискала руку Трампа у своїй, а тримала пальці прямими — ще один сигнал про те, що між ними недостатньо "вогню", зазначає Вуд.

Між іншим, після своєї промови на інавгураційному балі, Трамп дав слово Меланії, однак, він не представив її ані як першу леді, ані як свою дружину, зверхньо кинувши в мікрофон: "Ну скажи щось".

Нагадаємо, Трампа неодноразово звинувачували у сексистському ставленні до жінок, а також у численних сексуальних домаганнях.

Фотогалерея Інавгураційний бал Трампа: традиційний танець із першою леді під Сінатру та хизування сукнями (32 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції