Футболіст із чужим зубом

Австралійський футболіст 15 тижнів грав футбол із зубом суперника, який залишився після зіткнення у нього в лобі.


Гравець професійної ліги австралійського футболу Бен Цисловськи з 1 квітня проводив усі матчі із зубом суперника в лобі. Лише в кінці минулому тижня після чергового нападу головного болю він звернувся до лікарні, де йому призначили рентгенографію, яка встановила дійсну причину його нездужання.

Інцидент відбувся під час матчу на Кубок Куїнсленда, коли Цисловськи зіткнувся голова в голову з одним із суперників, отримавши рвану рану. У лікарні йому наклали на рану шви, але після цього спортсмен постійно хотів спати, переніс захворювання ока і постійно скаржився на головні болі.

У результаті 24-річному футболістові була призначена операція по видаленню зуба. Після операції Цисловськи підкреслив, що тепер він із сміхом згадує цей інцидент, а видалений з лобової кістки зуб може повернути суперникові. "Я легко звільнився – просто моя голова стала потворнішою, ніж зазвичай", - прокоментував інцидент сам спортсмен.

У австралійському футболі це вже третій випадок, коли зуби суперників залишаються в тілі спортсменів. Так, у 2004 році Шен Міллард також був прооперований з приводу видалення зуба з голови, а в 2002 році футболістові Джеймі Ейнсько ампутували руку, оскільки застряглий в ній зуб викликав гангрену.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: