Футболісти тренуються в монастирі

Керівництво футбольного клубу "Четатя" сподівається, що перебування "поруч із Господом" принесе команді успіх в майбутньому.

Монастир у Німті
Монастир у Німті (Фото - darox.ro)
Керівництво румунського клубу "Четатя" з Німти організувало тренувальний збір футбольної команди в монастирі, найближчий населений пункт від якого розташований в 10 кілометрах.

Гравці вимушені жити в келіях, харчуватися тією ж їжею, що і ченці, а їх єдиною розвагою є церковна музика. 

"Монастирський" збір організований клубом внаслідок не кращого фінансового стану, але при цьому керівництво розраховує, що команда в майбутньому сезоні виступить успішно, оскільки тренується "поблизу Господа". Варто відзначити, що тренувальні заняття проходять на спортивному майданчику монастиря. 

"Я не міг навіть припустити, що наш тренувальний табір буде організований при монастирі, – сказав воротар Влад Кондер. – Ми були приголомшені повною тишею, яка панувала в наших кімнатах. Зазвичай такого ніколи не буває. Але в тренувальному процесі це тільки допоможе". 

Настоятель монастиря пообіцяв, що ченці молитимуться за здоров'я футболістів по ходу сезону і призвав інші команди послідувати прикладу "Четаті", підкресливши, що в монастирі гравці усвідомлюють переваги такої форми підготовки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: