Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

 "Гаррі Поттер і українська національна ідея" - у Мережі "граються" із назвами творів та ім'ям хлопчика-чарівника.

Український дизайнер Ілля Стронґовський влаштував у Мережі книжковий флешмоб: він додав напис "Гаррі Поттер" до назви на обкладинці скандально відомих "Польових досліджень українського сексу" Оксани Забужко.

Ідею оперативно підхопили інші юзери, наприклад журнал "Світ фентезі" та спільнота "Гаррі Поттер українською", які стали міксувати ім'я персонажа із творами української та світової літератури.

Уже з'явився навіть спеціальний хештег #ПригодиГарріПоттера

Нагадаємо, що раніше у Мережі з'явилася перша з чотирьох історій письменниці Джоан Ролінг про магічний світ Північної Америки.

На сайті pottermore.com нову оповідку від творця Гаррі Поттера можна прочитати українською.

Нагадаємо, що Джоан Роулінґ написала серію оригінальних історій під назвою "Історія магії в Північній Америці", щоб познайомити читачів з новими місцем і часом в магічному світі Гаррі Поттера перед виходом фільму "Фантастичні звірі і де їх шукати".

Нагадаємо, що книга "Гаррі Поттер і прокляте дитя" потрапила до списку бестселерів інтернет-магазину Amazon. Вона опинилась на вершині рейтингу менше ніж за добу після старту попередніх продажів 10 лютого.

Прем'єра п'єси відбудеться напередодні випуску книги - 30 липня. Раніше повідомлялося, що в цій п'єсі Гаррі Поттера зіграє 36-річний британський актор Джеймі Паркер, серед його кіноробіт — "Операція "Валькірія", "Любителі історії". Роль Рона Візлі виконає Пол Торнлі, відомий за такими фільмами як "Міньйон", "Знедолені". У ролі Герміони Грейнджер постане 45-річна Ному Думезвені. Актриса народилася в Свазіленді, в семирічному віці з матір'ю і сестрою переїхала з Південної Африки до графства Саффолк. Вона з'являлася серіалах "Чисто англійське вбивство", "Жителі Іст-Енду", "Безмовний свідок", "Френкі".

Залиште свій коментар

Вибір редакції