Газета The New York Times запропонувала росіянам поскаржитись світу на корупцію в їх країні

The New York Times запропонувала росіянам показати себе світу.

Газета The New York Times запропонувала росіянам розміщувати на сайті видання відеозвернення про факти корупції, а також про інші проблеми в російському суспільстві.

"Привернути увагу багатомільйонної аудиторії до гострих питань Вашого селища, міста, регіону або всієї країни".

Як наголошується в зверненні під заголовком "Покажи себе і свій куточок Росії світу", яке було розміщено на сайті видання, воно надає росіянам можливість впливати на суспільство через інтернет. "Це дозволить привернути увагу багатомільйонної аудиторії газети вo всьому світі до гострих питань Вашого селища, міста, регіону або всієї країни", - вказується в замітці російською мовою.

Формат відеосюжету не обмежується - це може бути "інтерв'ю з громадянами або представниками владних структур, записи з місць подій і інше". Ролики повинні бути довжиною не більше 2 хвилин і, по можливості, англійською мовою, хоча записи російською редакція обіцяє перекладати.

Як ілюстрацію до свого звернення редакція вибрала кадри з роликів Станіслава Сутягіна, який став учасником "живого щита" на МКАД, майора міліції з Новоросійська Олексія Димовського та колишнього працівника МВС Комі Михайла Євсеєва.

Читайте також:

Янукович відмовився створити орган по боротьбі з корупцією

У Бельгії почали випуск газети майбутнього - у тривимірному форматі

Російський мільярдер купив британську газету The Independent за 1 фунт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: