"Георге, у нас тут проблема": у Греції журналіста під час прямого ефіру атакувала велика свиня

Тварина не дала подати репортаж з місця стихійного лиха.

Кумедний випадок стався в ефірі програми "Доброго ранку, Греціє" на грецькому телеканалі ANT1.

Ведучі шоу намагалися розпочати пряме включення з Кінети, містечка в Аттіці, де масштабні повені спричинили велику шкоду, але репортер Лазос Мантікос не з’явився в ефірі. 

За кілька секунд він все ж увірвався в ефір – журналіст тікав від великої свині, яка, мабуть втекла із сусідньої ферми і атакувала його просто під час включення.

Лазос Мантікос зробив спробу стояти на місці і розповісти про затоплення Кінети, і він зробив кілька мужніх спроб розпочати ефір, але врешті-решт це виявилося неможливим. Свиня постійно переслідувала нещасного репортера, і навіть кусала його, змушуючи журналіста вибачитися за незручну сцену.

"Георге, ти мене чуєш? У нас тут є проблема: свиня, яка переслідує нас цього ранку", – сказав Мантікос ведучому шоу Георге Пападакісу.

Ведучі популярного ранкового телевізійного шоу намагалися залишатися серйозними, оскільки говорили про велику шкоду, заподіяну негодою. Але все не втрималися, щоб не посміятися. 

Пряме включення з Кінети нарешті припинилося, оскільки було очевидно, що нещасний журналіст просто не міг більше намагатися подавати свій репортаж.

Нагадаємо, у Мережі показали уривок із прямого ефіру американського каналу NBC, у якому малюк входить у кадр і перериває промову ведучої.  У кадрі перебуває журналістка телеканалу NBC, вона веде прямий ефір. Ведуча висвітлює ситуацію в Сирії, проте в якийсь момент поза її спиною з'являється дитина. Малюк підходить до мами і намагається привернути її увагу. Це смішить ведучу, однак вона одразу просить вибачення за несподівану появу сина. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація