Геїв стало б більше

Пентагон був зацікавлений у збільшенні кількості гомосексуалістів, щоправда в тилу свого бойового супротивника.

Представники американського Пентагону підтвердили, що в 90-ті роки у військового відомства були плани створити гей-бомбу, але від такої ідеї потім відмовилися.

Раніше громадська організація The Sunshine Project, яка займається контролем витрат і діяльності військових, знайшла дивний проект по створенню гормонної бомби, яка б перетворювала солдатів супротивника на гомосексуалістів, зацікавлених більше в сексі один з одним, ніж в бойових діях.

Користуючись законом про свободу інформації, Едварду Хаммонду з The Sunshine Project вдалося одержати копію проекту, який планувалося організувати в лабораторії ВВС в Дейтоні (штат Огайо). На дослідження лабораторія вимагала 7,5 мільйонів доларів.

"Передбачалося знайти хімічну речовину, при вдиханні або попаданні на шкіру якого, солдати ставали б геями, - з'ясував Хаммонд. - Лабораторія пропонувала розробити бомбу, що містить цю речовину, щоб зламати військові частини супротивника, бо солдатів починало б непереборно вабити один до одного".

Представник Пентагону в інтерв'ю телекомпанії KPIX-TV в Сан-Франциско, що входить до групи CBS, підтвердив що така пропозиція дійсно мала місце в 1994 році. "Міністерство оборони серйозно займається пошуком, дослідженням і розробкою нетрадиційних видів зброї для підтримки наших військовослужбовців", - заявив представник Пентагону. Додав, також,  що ідею гей-бомби швидко відкинули.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: