Гігантське чортове колесо

Китайці зводять найбільше у світі чортове колесо. Одночасно на 208-метровому атракціоні зможуть катитися майже 2 тисячі чоловік.

London Eye (Фото: content.answers.com)
London Eye на сьогодні є найбільшим у світі чортовим колесом (Фото: content.answers.com)
Як повідомляє AFP з посиланням на державні ЗМІ, будівництво конструкції висотою в 208 метрів буде завершене в 2009 році. Колесо під назвою "Пекінський небесний човен" (Beijing Sky Boat) обертатиме 48 капсул, кожна з яких розрахована на 40 чоловік. Будівництво обійдеться китайцям у 99 мільйонів доларів.

На сайті компанії The Great Wheel, яка займається будівництвом атракціону, ідеться, що відкрити його планувалося в серпні 2008 року, до початку Олімпіади. Проте за даними джерел у самій компанії, будівництво затягується. Після відкриття пекінського колеса його зменшена 165-метрова копія буде побудована в Сінгапурі.

Китайська преса відзначає, що за допомогою "небесного човна" відвідувачі парку Чаоян зможуть помилуватися прекрасним видом на місто. Проте AFP відзначає, що видимість у Пекіні часом не перевищує декількох сотень метрів через забруднене повітря.

На сьогоднішній день найбільшим у світі чортовим колесом вважається британський атракціон "Лондонське око" (London Eye), висота якого складає 135 метрів.

Комп'ютерна модель "Пекінського небесного човна"
news.yahoo.com
Китайська преса відзначає, що за допомогою "небесного човна" відвідувачі парку Чаоян зможуть помилуватися прекрасним видом на місто. На фото - комп'ютерна модель "Пекінського небесного човна"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: