Голі велосипедисти

Сотні голих велосипедистів проїхалися Лондоном на знак протесту проти забруднення довкілля. World Naked Bike Ride проводиться вже вчетверте.

World Naked Bike Ride (Фото: travelblogs.com)
World Naked Bike Ride (Фото: travelblogs.com)
На минулих вихідних сотні голих людей у Великобританії в рамках акції World Naked Bike Ride сіли на велосипеди, рекламуючи самий екологічний вид транспорту і протестуючи проти забруднення навколишнього середовища.

Вулицями Лондона проїхали близько 700 велосипедистів, а в Брайтоні в акції прийняли участь більше 200 людей. "Стратегічні" частини тіла деяких велосипедистів були приховані за творами бодіарта, за сумочками, які носять на поясі, або заклеєні скотчем.

World Naked Bike Ride проводиться вже четвертий рік поспіль. Цього року в акції взяли участь більше 60 міст у всьому світі. Лондонська акція стартувала в Гайдпарку, а закінчилася поблизу Веллінгтонської Арки. Таким чином, велосипедисти проїхали близько 10 км.

"Ми чуємо все більше про танучі льодовики і руйнування Антарктики. При цьому жоден уряд не робить нічого в цьому відношенні, - сказав один з учасників акції Мартін Іреланд. - Вони вважають за краще умовчувати про проблему. Привернути їх увагу можна лише сівши голим на велосипед".

"Це прикольний спосіб сказати про те, що ми не повинні допустити, щоб дороги, міста і вся планета були заповнені автомобілями, які постійно забруднюють повітря, - сказав 45-річний Дункан Блінкхорн, один з організаторів пробігу велосипедистів в Брайтоні. - Велосипеди і голі тіла не шкодять нікому, тоді як автомобільні викиди ведуть нас до екологічного хаосу".

World Naked Bike Ride (Фото: travelblogs.com)
World Naked Bike Ride (Фото: travelblogs.com)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: