Голий чоловік зайшов в чужий офіс, щоб подивитися порнографію

Голий чоловік зайшов в чужий офіс, щоб подивитися порнографію

Ілюстрація / Фото: svpressa.ru

Офісний працівник, зайшовши в кабінет після обіду, побачив у своєму кріслі голого збоченця.

Співробітник одного з бізнес-центрів Оклахоми виявив у своєму робочому кабінеті голого чоловіка, який сидів і переглядав порнографію на комп'ютері.

Інцидент стався кілька днів тому, коли працівник бізнес-центру повернувся в офіс після обіду. Чоловік розповів поліцейським, що, йдучи на обід, забув замкнути двері в кабінет і після повернення побачив у своєму кріслі оголеного чоловіка.

Він підкреслив, що бачив цю людину вперше. Коли офісний працівник запитав голого чоловіка, що він робить у його кабінеті, той відповів: "Я прибираю і намагаюся заробити трохи грошей".

Як встановила поліція, голим чоловіком виявився 57-річний Кертіс Халберстадт. Його затримали і взяли під варту за появу в громадському місці в непристойному вигляді.

Нагадаємо, житель міста Вестмінстер, штат Каліфорнія, виявив у своєму будинку голого латиноамериканця, що ховався під ліжком.

Після зустрічі з латиноамериканцем власник будинку подзвонив в поліцію і розповів про знайдену людину. У бесіді з поліцейськими чоловік повідомив, що виявив латиноамериканця завдяки дивному шурхоту, що лунав з-під ліжка. Коли він заглянув під ліжко, то побачив там оголеного молодого чоловіка з густими вусами.

Побачивши господаря будинку, латиноамериканець вибачився, одягнув штани і втік. Як зазначив чоловік, непроханий гість встиг сказати йому, що знаходиться під впливом наркотиків.

Читайте також:

Чоловік знайшов під ліжком голого латиноамериканця з густими вусами

У Німеччині оголений чоловік зупинив рух потягів

Голий китаєць вискочив на шосе і намагався підняти автомобіль

Віктор Пилипишин роздягнувся перед камерою

Повʼязані теми:

Наступна публікація