Голландську дівчинку-мореплавця знайшли на Карибах

Поліція виявила юну мандрівницю з Голандії на Карибах.

Поліцейські виявили 14-річну голландку Лору Деккер, яка зникла з дому батька в п'ятницю, на острові Сент-Мартін у Карибському морі. Дівчинка "жива і неушкоджена", підкреслили в поліції. Про те, що втікачка знаходиться на острові, владі повідомила одна з місцевих мешканок. Як Деккер потрапила на острів, поки що не зрозуміло.

Нагадаємо, чотирнадцятирічна голландка Лора Деккер, якій суд заборонив відправлятися в одиночне навколосвітнє плавання, зникла зі свого будинку ще у пятницю.

Яхта Лори Деккер знаходиться біля причалу на своєму звичайному місці. Раніше в пресі з'явилася інформація про те, що Деккер зняла зі свого рахунку в банку 3,5 тисяч євро. Підозрювали, що Деккер могла вирушити до Нової Зеландії, оскільки має також громадянство і цієї країни. Його вона отримала, оскільки народилася на яхті біля узбережжя Нової Зеландії.

У серпні 2009 року суд міста Утрехта заборонив Деккер відправлятися в одиночне кругосвітнє плавання, вважаючи, що такий суворий захід може негативно позначитися на розвитку підлітка.

Деккер хотіла стати наймолодшою яхтсменкою, котра наодинці здійснила навколосвітню подорож. У цьому її підтримували батьки, які заявляли, що впевнені в своїй дочці.

Проте суд вирішив, що Лора має потребу в спостереженні дитячого психолога. На засіданні суду Деккер не була присутня, вона неодноразово з роздратуванням відгукувалася про втручання соціальних служб в її плани.

Зараз офіційно наймолодшим навколосвітнім мандрівником визнаний 17-річний британець Майк Перхем.

Читайте також:

У Голландії зникла 14-річна дівчина, котра збиралася обігнути Землю на яхті

13-річна нідерландка сама здійснить навколосвітню подорож

Швейцарець здійснив кругосвітню подорож на "сонячному" авто (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: