Голландці хочуть темряви

Понад сто голландських муніципалітетів взяли участь в акціях, покликаних продемонструвати красу ночі і заощадити електроенергію.

Голландія
Заходи, що відбулися, є частиною серед тих, що проводиться в Нідерландах під гаслом "Залиште темряву темною". (Фото: topreisebilder.com)
Понад сто голландських муніципалітетів взяли участь в акціях, покликаних продемонструвати красу ночі і одночасно заощадити електроенергію. Про повідомило голландське радіо.

В ніч з суботи на неділю не були засвічені вогні на багатьох відомих будівлях в Нідерландах, таких як парламент в Гаазі, Єврощогла в Роттердамі або башта "Мартіні" в Гронінгені.

Повністю опинився занурений в морок найбільший голландський острів в Північному морі - Тессел: на ньому цілу ніч не були освітлені навіть автомобільні дороги і морські порти.

Крім того, по всіх Нідерландах були організовані нічні піші і велосипедні екскурсії без вогнів, читання віршів на темних нічних пляжах, курси нічної фотографії і спостереження за нічними тваринами.

Акції пройшли за ініціативою Асоціації "Природа і навколишнє середовище". Організувавши цю "Ніч ночей", захисники навколишнього середовища хотіли привернути увагу до краси ночі, якій, на їх думку, загрожує штучне освітлення.

Заходи, що відбулися, є частиною серед тих, що проводиться в Нідерландах під гаслом "Залиште темряву темною".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: