Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хижак продовжував рухати хвостом у чужій пащі.

Дослідники Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA) під час вивчення океанічного дна біля узбережжя Південної Кароліни зняли унікальне відео з окунеподібною рибою, яка проковтнула акулу.

Глибоководний апарат Deep Discoverer опустився на глибину близько 450 метрів у пошуках невеликого топографічного підйому, який дослідники вважали місцем катастрофи корабля, пише Insider. 

Спочатку в об’єктив камери потрапила група з 11 акул, які влаштували собі бенкет. Головною стравою хижаків стала мертва риба-меч. Раптом на відео з’явилася окунеподібна риба, яка проковтнула цілу акулу. На відео цей момент починається на 1:45.

Oh My Grouper, Look at that Shark: June 28, 2019

Today's #Okeanos dive has wrapped up, but if you're hungry for more, check out this shark footage -- complete with surprise ending! To learn more about this rare encounter, visit: https://oceanexplorer.noaa.gov/okeanos/explorations/ex1903/dailyupdates/june28/media/sharks-log.html And be sure to join us tomorrow, same time, same place, for another exciting dive: https://oceanexplorer.noaa.gov/livestreams/welcome.html

Опубліковано NOAA Office of Ocean Exploration and Research Пʼятниця, 5 липня 2019 р.

Такий окунь може сягати ваги до 100 кілограмів і довжини у 75 сантиметрів. Деякі з таких окунеподібних живуть до 70 років.

Нагадаємо, раніше у Японії рибалки знайшли заплутану у сітях мертву акулу, яка вдавилася черепахою. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції