Голодні кози врятували бібліотеку президента США від пожежі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кози з’їли траву, що вберегло бібліотеку.

Бібліотеку колишнього президента США Рональда Рейгана, яка розташована в передмісті Лос-Анджелеса в Каліфорнії, від пожежі врятували кози. Про це повідомляє видання ВВС.

Кози з'їли всі легкозаймисті чагарники біля бібліотеки колишнього президента США Рональда Рейгана, яка розташовується в передмісті Лос-Анджелеса в Каліфорнії, таким чином вони врятували споруду від пожежі в штаті.

Як відомо, бібліотека орендувала п’ять сотень кіз у місцевої компанії 805 Goats ще в травні. Вони паслися біля будівлі та їли чагарники, які там росли. Утворилася просіка, через яку поширення вогню сповільнилося, і пожежники встигли його спинити, перш ніж він досяг бібліотеки.

"Один із пожежників сказав нам, що, на їхню думку, саме просіка полегшила їхню роботу", — розповіла речниця Президентської бібліотеки Рональда Рейгана Меліса Джилер.

Видання навело імена кількох кіз-рятувальників: Вінсент ван Кіз, Селена Гобе-е-ез та Козарт.

Власник компанії 805 Goats Скот Моріс зазначив: оскільки пожежі в Каліфорнії тривають, йому доведеться подвоїти кількість кіз, щоб задовільнити попит у його послугах.

Нагадаємо, 27 жовтня у Каліфорнії терміново евакуйовують 100 тисяч людей через масштабні лісові пожежі. Лісові пожежі на північ від Сан-Франциско охопили територію площею понад 100 квадратних кілометрів. 

Відео Пожежі в Каліфорнії стихнуть, ймовірно, лише наприкінці тижня – метеорологічна служба

Несамовитий вітер до 120 км/год та спекотна засушлива погода сприяють поширенню вогню на території штату. Долають полум’я тисячі пожежників, працюють безперестанку, але за такої погоди, твердять, приборкати його надскладно. За останній тиждень жертвами займань вже стали щонайменше троє людей, вигоріли десятки помешкань.    

Пожежі в Каліфорнії стихнуть, ймовірно, лише наприкінці тижня – метеорологічна служба

Залиште свій коментар

Вибір редакції