Голого Берлусконі з крилами виставили в галереї

Італійський художник намалював прем'єр-міністра Італії Сильвіо Берлусконі голим. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Голий Берлусконі
AP
Голого Берлусконі з крилами виставили в галереї
Художник Філіппо Пансеча, що здобув широку популярність в 1980-ті, змалював главу італійського уряду голим з парою величезних крил, що нависає над міністром з проблем рівних можливостей і колишньою моделлю Марой Карфанья.

В даний час картина виставлена в галереї в р. Савона. На картині 32-річна колишня топ-модель повністю гола, а чоловіча гідність глави італійського уряду лише злегка прикрита шарфом. Також варто відзначити, що стосунки Берлусконі і Карфаньї вже давно ставали об'єктом пильної уваги преси.

Нагадаємо, що Карфанья була призначена на пост міністра з проблем рівних можливостей в уряді Сильвіо Берлусконі торік. Приблизно за рік до цього під час телеефіра, який вела модель, Берлусконі заявив їй, що одружувався б на ній негайно, аби не був вже одружений. Після цього йому довелося публічно вибачитись перед своєю дружиною Вероникою Ларіо.

Як розповів художник журналістам, своєю картиною він хотів "віддати дань пошани прем'єр-міністрові". Художник сказав, що готовий продати полотно Берлуськоні, пообіцявши перерахувати всі гроші до фонду допомоги жертвам землетрусу в Абруццо, який стався 6 квітня. Тоді загинуло майже 300 людей. Підземні поштовхи спричинили численні руйнування через невідповідність будівель вимогам сейсмічно активного регіону. На усі пропозиції світового співтовариства надати Італії допомогу, глава уряду Сільвіо Берлусконі відповів відмовою.

Читайте також:

Прес-секретарем Берлусконі стане фіналістка конкурсу краси

Сильвіо Берлусконі знову в центрі скандалу

Сільвіо Берлусконі закидали яйцями

Нові звинувачення проти Берлусконі

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: