Голова Goldman Sachs купив чужу дружину за 750 тисяч доларів

В іншому випадку чоловік пообіцяв покінчити життя самогубством.

Суму в 500 тисяч фунтів стерлінгів (близько 750 тисяч доларів) запропонував керівник компанії Goldman Sachs 28-річній словацької ескорт-дівчині з тим, щоб вона залишила свого літнього чоловіка і вийшла за нього заміж. В іншому випадку чоловік пообіцяв покінчити життя самогубством.

Такі пікантні подробиці з'ясувалися під час слухання процесу розлучення, який проходить в ці дні в Лондоні. Як було озвучено в суді, директор найбільшого американського банку 35-річний банкір Янн Самуелідс був настільки зачарований своєю 28-річною супутницею на один вечір, що запропонував їй вийти за нього заміж, запропонувавши відкупні її 67-річному чоловікові Деніс Морлі.

morley
Чоловік Деніс Морлі
За словами Морлі, бізнесмена на пенсії, з тих пір, як американський банкір-мільйонер став клієнтом його дружини, він закидав її подарунками, а незабаром зняв для неї розкішну квартиру, в якій вона повинна була проживати окремо від старого чоловіка.

Як розповів Морлі, спочатку його дружина не сприймала залицянь успішного бізнесмена, відмовляючись вийти за нього заміж, посилаючись на кохання до свого чоловіка. Проте чоловік погрожував покінчити життя самогубством, якщо вона припинить з ним бачитися, і, за повчанням самого ж Морлі, жінка продовжила шикарні рандеву з банкіром.

"Я сказав: тобі краще продовжувати з ним бачитися. Його відповідь була: ось обручку за 5000 фунтів, ось сумка за 1500 фунтів, ось готівку на суму 3500 фунтів. Йди геть від свого чоловіка і живи зі мною - тоді я дам тобі ще 500000 фунтів ", - розповів присяжним нещасний чоловік.

У лютому зірка ескорту подала на розлучення. Причиною бажання розлучитися зі своїм чоловіком вона назвала його неадекватну поведінку. Морлі намагається заперечити заяву на розлучення, визнаючи, що одного разу не витримав і пригрозив убити свою ласу на гроші дружину. Вона ж вимагає розлучення, не посягаючи на його майно.

Нагадаємо, підданий Саудівської Аравії вирішив розвестися зі своєю дружиною через те, що вона часто дивилася телепередачу, яку вів чоловік. Він розцінив захоплення своєї дружини як "незаконне усамітнення з чоловіком".

Читайте також:

Розлучення через ведучого-чоловіка

Саудівські жінки святкують розлучення

Близько 200 млн. дол. за розлучення

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: