Головне - мати мету в житті. Американські вчені виявили, які люди сплять найкраще

На заході винахідники вже підготували десятки різноманітних пропозицій, які допоможуть поліпшити сон.

Здоровий глузд допомагає проти безсоння. Це у своєму дослідженні виявили американські вчені, які вивчали проблеми сну. Вони опитали вісім сотень людей - і заявили: ті, хто має мету у житті, сплять краще, йдеться в сюжеті Сніданку з 1+1.

Водночас винахідники підготували десятки пропозицій для комфортного сну: подушки, що заколисують, ковдри, що самі визначають комфортну для людини температуру, та навіть ліжко, здатне вигнутися для вашого затишку.

Французи розробили прилад, схожий на обруч для волосся: він збирає інформацію про сон, щоб зробити його кращим. Спеціальні датчики аналізують активність мозку і за потреби втручаються: змінюють ритм мозку за допомогою звуків, щоб зробити сон глибшим.

ВідеоСкільки годин на день треба виділяти на сон

Сучасні прилади можуть порахувати, скільки ви спите, та головне - зробити висновок, чи корисний для вас такий режим. Є гаджети і для дорослих, і для малечі. Наприклад, шкарпетка, що контролює сон немовляти, догодить і батькам. Вона стежить за серцевим ритмом, температурою та рухами, аби визначити, чи здорова дитина, і наскільки гарно вона спить. Прилад попередить батьків, якщо щось буде не так.

Наскільки надійні сучасні гаджети, вирішили перевірити у Стендфордському університеті. Кажуть, такої точності, як у професійного обладнання, новітні винаходи поки що не мають.

Отанні дослідження показують важливість тривалого нічного спочинку. У Принстонському університеті виявили - люди, які які у дитинстві спали менше, старішають швидше ніж ті, що мали повноцінний сон.

Також американські вчені стверджують, що відхилення від норми оптимального сну збільшує ризик виникнення захворювань і призводить до передчасної смерті. Вони наголошують, що оптимальна тривалість сну людини становить вісім годин.

Залиште свій коментар