Головне - мати мету в житті. Американські вчені виявили, які люди сплять найкраще

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На заході винахідники вже підготували десятки різноманітних пропозицій, які допоможуть поліпшити сон.

Здоровий глузд допомагає проти безсоння. Це у своєму дослідженні виявили американські вчені, які вивчали проблеми сну. Вони опитали вісім сотень людей - і заявили: ті, хто має мету у житті, сплять краще, йдеться в сюжеті Сніданку з 1+1.

Водночас винахідники підготували десятки пропозицій для комфортного сну: подушки, що заколисують, ковдри, що самі визначають комфортну для людини температуру, та навіть ліжко, здатне вигнутися для вашого затишку.

Французи розробили прилад, схожий на обруч для волосся: він збирає інформацію про сон, щоб зробити його кращим. Спеціальні датчики аналізують активність мозку і за потреби втручаються: змінюють ритм мозку за допомогою звуків, щоб зробити сон глибшим.

ВідеоСкільки годин на день треба виділяти на сон

Сучасні прилади можуть порахувати, скільки ви спите, та головне - зробити висновок, чи корисний для вас такий режим. Є гаджети і для дорослих, і для малечі. Наприклад, шкарпетка, що контролює сон немовляти, догодить і батькам. Вона стежить за серцевим ритмом, температурою та рухами, аби визначити, чи здорова дитина, і наскільки гарно вона спить. Прилад попередить батьків, якщо щось буде не так.

Наскільки надійні сучасні гаджети, вирішили перевірити у Стендфордському університеті. Кажуть, такої точності, як у професійного обладнання, новітні винаходи поки що не мають.

Отанні дослідження показують важливість тривалого нічного спочинку. У Принстонському університеті виявили - люди, які які у дитинстві спали менше, старішають швидше ніж ті, що мали повноцінний сон.

Також американські вчені стверджують, що відхилення від норми оптимального сну збільшує ризик виникнення захворювань і призводить до передчасної смерті. Вони наголошують, що оптимальна тривалість сну людини становить вісім годин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції