Головним героєм нової книги Мартіна стане вбитий персонаж з "Гри престолів"

Шостий сезон "Гри престолів" вийде 20 квітня 2016 року.

Головним героєм шостої книги із серії "Пісня льоду і полум'я" стане персонаж, який вже загинув у "Грі престолів".

Як сказав письменник Джордж Р. Р. Мартін, це не можна вважати спойлером, оскільки в книгах живими залишаються близько 15 діючих осіб, які вже загинули в серіалі.

"Я все розумію щодо своєї кровожерливості, але творці серіалу стали ще кровожерливішими", — зауважив Мартін. За його словами, ті події, які будуть розвиватися в шостому сезоні "Гри престолів", не будуть повторювати події в книзі.

"В ідеалі я хотів би закінчити всі сім книг і завершити історію, але серіал рухається швидше, ніж я. У тому числі через те, що я повільно пишу", — сказав Мартін.

Шоста книга із серії "Пісня льоду і полум'я" буде називатися "Вітри зими". Коли вона з'явиться, невідомо. У січні 2016 року Мартін розповів, що зірвав черговий дедлайн і не встиг закінчити роботу до кінця 2015 року. Шостий сезон "Гри престолів" вийде 20 квітня 2016 року. Вперше серіал "обжене" книгу.

Раніше на офіційній сторінці популярного серіалу "Гра престолів" у Twitter з'явився новий тизер шостого сезону.

На кадрах нового відео зображено Зал ликів в чорно-білому домі - величезному приміщенні, де зберігаються маски померлих людей.

Камера крупним планом знімає вже полеглих героїв, зокрема Еддарда, Робба і Кейтлін Старків і принца Джоффрі. Пізніше серед них з'являються Джон Сноу, Тіріон Ланністер і Санса Старк.

ВідеоЗірки серіалу «Гра престолів» Кіт Герінґтон та Роуз Леслі закрутили роман

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: