Google поховав Дмитра Мєдвєдєва

Нова пошукова система Squared, яку запустив Google, на запит про чинного президента Росії повідомляє, що він помер 20 травня.

Пошукова система Squared, запущена Google 3 червня, на запит "президент Російської Федерації" ("president of the Russian Federation") видає інформацію про те, що чинний лідер РФ помер 20 травня, в один день з актором Олегом Янковським.

Система Squared збирає інформацію на основі призначеного для користувача запиту і представляє її у вигляді інтерактивної таблиці. Звичайні пошуковики представляють результат обробки запиту у вигляді багатьох посилань на різні ресурси.

При введенні в Squared запиту "президент Російської Федерації", в пошуковій таблиці з'являються лише Борис Єльцин, який помер у 2007 році, та Дмитро Медведєв. При цьому в колонці "Дата смерті" навпроти прізвища Медведєва стоїть дата 20 травня.

Якщо клікнути на розділ таблиці, де вказана дата смерті Мєдвєдєва, з'являється посилання на ресурси, які повідомляють про смерть актора Олега Янковського.

Раніше запущений пошуковик Wolfram Alpha на запитання, пов`язані з президентом Росії, як і Squared, відповідає некоректно. За його версією, Росію в різні роки очолювали чеченські лідери Джохар Дудаєв, Зелімхан Яндарбієв і Аслан Масхадов.

Читайте також:

Стартувала українська версія Google News

Google запустив новий пошуковик

Мєдвєдєв доручив ФСБ виявляти і знищувати бандитів

Ющенко відмовився їхати до Мєдвєдєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: