Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Google випустив новий ролик-римейк на "Сам удома": тепер задіяли головного злодія

На відео Джо Пеші хвалиться, що потрапив до реклами пошуковика.

 Корпорація Google зняла друге відео з героями культового новорічного кіно "Один вдома". Тепер у головній ролі актор Джо Пеші, який у фільмі зіграв одного з двох злодіїв.

У ролику Google актор разом з друзями дивиться по телевізору першу рекламу пошуковика, у якій знявся Макколей Калкін. Джо Пеші з захопленням реагує на все, що відбувається у ролику, а наприкінці хвалиться друзям, що має велику роль у цій рекламі. Насправді він говорить коротку фразу "Вшиваймося, поки нас ніхто не помітив".

Відео було розміщене у Мережі 1 лютого і жваво набирає перегляди. Станом на вечір 2 лютого у Twitter  його подивились півмільйона користувачів, у Facebook – 113 тисяч.

Нагадаємо, у першому відео 38-річний Макколей Калкін відтворює сцени з "Одного вдома", але з поправкою на технологічний прогрес - нині герою стрічки було б значно легше боротись зі злодіями та забезпечувати свій побут.

ВідеоРимейк різдвяної комедії "Сам удома" від компанії Google сколихнув мережу

Знову сам удома! Маколей Калкін повернувся в образі Кевіна з найпопулярнішого різдвяного фільму. Компанія Google запросила актора для зйомок у рекламі своїх ґаджетів.  

Римейк різдвяної комедії "Сам удома" від компанії Google сколихнув мережу

Залиште свій коментар

Вибір редакції