Господар магазину, знешкодивши грабіжника, нагодував і відпустив його

Власник невеликого магазину в США роззброївши грабіжника нагодував його і допоміг грошима. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Горе-злодій напав на магазинчик пакистанця Мохаммада Сохейла в окрузі Колумбія. Господар не лише роззброїв бандита, але і нагодував його.

Напад стався в той момент, коли господар вже зібрався йти додому, коли з темноти зайшов сорокарічний чоловік з бейсбольною бітою в руках. Проте продавець не розгубився, підійшов до каси непомітно узяв рушницю, яку на всяк випадок зберігав під прилавком.

Невдаха грабіжник підійшов до продавця і зажадав грошей. У відповідь пакистанець перехопив рушницю другою рукою і наказав злочинцеві кинути біту. Як же було здивування пакистанця, коли бандит впав на коліна і розридався. "Він почав кричати, що його вигнали з роботи і він намагається нагодувати своїх голодних дітей. У цей момент мені стало його шкода. Адже це була не дитина" — говорить Сохейл.

Жалісливий продавець опустив рушницю і запропонував грабіжнику буханцем хліба. Він відкрив касу дістав 40 доларів і передав "нальотчикові". У відповідь той повідомив своєму добродійнику, що негайно хоче стати мусульманином. За словами Сохейла, він лише розіграв процедуру вимовлення шахади і після цього відправився до холодильника за пляшкою молока для свого грабіжника.

Повернувся за хвилину, але бандит вже втік. Тоді законопокірний мусульманин зв'язався з поліцією і повідомив про спробу крадіжки. Продавець спеціально відзначив своє бажання не карати горе-злодія.

 

Читайте також:

Підліток зробив підкоп, щоб викрасти скутер

Ювелірну крамницю в центрі Парижа пограбували на 8 млн доларів

У Києві камера спостереження відзняла пограбування відділення банку

Міліція тиждень не може допитати темношкірого грабіжника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: