Гра вчить вбивати

Британський комітет з класифікації фільмів, який також займається оцінкою комп'ютерних ігор, заборонив гру "Manhunt 2".

Англійські цензори прийшли до висновку, що друга частина інтерактивного бойовика дуже жорстока і не надає користувачеві ніяких можливостей, окрім витончених вбивств. Таким чином, вперше з 1997 року потрапила під заборону жорстока комп'ютерна гра.

"Гра рясніє постійним спонтанним садизмом і підштовхує до нього", - заявив директор комітету Девід Кук.

За сюжетом гри необхідно управляти діями психічно хворої людини, яка полює на людей.

Рішення комітету означає, що гру в її нинішній формі не можна буде продавати в магазинах країни. У виробника гри, компанії "Rockstar Games", є шість тижнів, щоб опротестувати рішення. Не дивлячись на заборону, диски з "Manhunt 2" вже можна купити на аукціоні "eВay" приблизно за 56 доларів.

У 2004 році Великобританію сколихнуло жахливе вбивство. 17-річний Уоррен Леблан заманив свого приятеля, 14-річного Стефана Пакіра, в міський парк міста Лестера і зарізав. На суді обвинувачений заявив, що був "очманілий" від першої частини "Manhunt". За словами батька загиблого хлопчика, спосіб, яким він убив їх сина, нагадує правила гри "Manhunt", в якій учасники діють молотками і ножами.

Саме після цього і подібних випадків учені звернули увагу на проблему комп'ютерних ігор, і спробували оцінити їх вплив на здоров'я людини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: