Гречка, продуктові набори та щоденники із зображенням політиків: у Харкові відкрили Музей підкупу виборців

Гречка, продуктові набори та щоденники із зображенням політиків: у Харкові відкрили Музей підкупу виборців

Представлено близько сотні таких експонатів.

За два місяці до місцевих виборів у Харкові відкрили незвичний музей: там зібрали речі, якими кандидати намагалися підкупити виборців чи не за всю історію незалежності України.

Про це йдеться у ТСН.Ранок.

Представили близько сотні таких експонатів. Серед них є шкільні щоденники з портретами політиків та партійна символіка на олівцях. Крім того, є тут безкоштовні продуктові набори, гречка та молитовники із зображеннями політиків, а також листівки з пропозицією випрати одяг задарма.

Організатори кажуть, що виставку влаштували, щоб нагадати людям про відповідальність під час виборчої кампанії.

"Ми кинули клич в соціальних мережах. Ми збирали самотужки, закликали інші громадські організації долучитись і люди приносили експонати. Люди сміялись з того, що подарунок під депутата може стати цілим експонатом в музеї", - розповіла Ірина Вівчар, менеджерка ГР "Чесно".

Відео У Харкові відкрили музей речей, якими кандидати намагалися підкупити виборців

Безкоштовні продуктові набори, гречка та молитовники із зображеннями політиків. За два місяці до місцевих виборів у Харкові відкрили незвичний музей. Там зібрали речі, якими кандидати намагалися підкупити виборців чи не за всю історію незалежності України. Представили близько сотні таких експонатів. Серед них – шкільні щоденники з портретами політиків та партійна символіка на олівцях. І навіть листівки з пропозицією випрати одяг задарма. Організатори кажуть: виставку влаштували, щоб нагадати людям про відповідальність під час виборчої кампанії.    

У Харкові відкрили музей речей, якими кандидати намагалися підкупити виборців

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин