Грошей немає, але ви тримайтеся. Найкращі реклами, пісні та коуби із Медведєвим

Глава уряду РФ став героєм мемів. 

Російський прем'єр-міністр Дмитро Медведєв своєю фразою "Грошей немає, але ви тримайтеся" наробив галасу у соціальних мережах. Його цитату перетворюють на рекламу, пісні, кумедні фотожаби та коуби. ТСН.ua вирішив зібрати для читачів найцікавіші та найкращі з них.

Під час свого візиту до окупованого Криму наприкінці травня глава російського уряду поспілкувався із місцевими пенсіонерами. Одна із жінок поцікавилася у Медведєва, де ж обіцяна індексація виплат, на що він відповів: "Просто грошей немає зараз. Знайдемо гроші – зробимо індексацію. Ви тримайтесь тут. Усього вам доброго, гарного настрою і здоров'я".

Його цитата вже стала крилатим висловом. Феєричну пісню на слова Медведєва записав відомий російський комік Семен Слєпаков. Всього за два дні його ролик із назвою "Звернення до народу" переглянули майже 4 мільйони користувачів YouTube.

Потролити прем‘єра вирішив і відомий музикант та лідер гурту "Ленінград" Сергій Шнуров. Він присвятив чиновнику коротенький віршик.

Не гребують використовувати слова Медведєва і рекламники. Так, російський мобільний оператор Tele2 запустив рекламну кампанію з використанням фрази "Тримайтеся там! Гарного вам настрою, здоров'я" . Перефразована цитата Медведєва 7 червня з'явилася на одній з будівель у Москві.

Реклама із цитатою Медведєва
@A_Kapustin
Реклама із цитатою Медведєва у Москві

Використати крилатий вислів Медведєва вирішив і "Альфа банк". Ще 25 травня співробітники фінансової установи опублікували в офіційних профілях організації у соцмережах жарт із цитатою глави уряду РФ. Утім, невдовзі зображення без пояснення причин видалили, пише Tjournal.

Реклама із цитатою Медведєва
tjournal
Реклама із цитатою Медведєва

До тролінгу долучився і перший заступник голови правління "Приват Банку" Олег Гороховський. 

Пожартувати над висловом Медведєва вирішили і звичайні юзери – вони публікують із ним кумедні коуби та фотожаби. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: