Гроші "на шару"

Конверти з грошима на загальну суму 1,7 млн. ієн (14,2 тис. доларів) знайшли сьогодні у своїх поштових скриньках жителі Токіо.

Загадкові конверти з грошима на загальну суму 1,7 млн. ієн (14,2 тис. доларів) знайшли сьогодні в своїх поштових скриньках жителі одного багатоквартирного будинку в Токіо.

Незапечатані і непідписані конверти були розкидані по 17-ти ящиках на першому поверсі.

Єна
Знайшовши у своїх поштових скриньках гроші, японці поспішають віднести їх в поліцію
У 13-ти конвертах було по десять купюр номіналом 10 тис. єн (80 доларів), в двох - таких купюр було 11, і ще в двох конвертах лежали 70 тис. і 120 тис. ієн (580 доларів і 1 тис. доларів).

Першою в поліцію подзвонила жінка напередодні увечері, а до ранку з правоохоронними органами зв'язалася решта володарів таємничих підношень.

За останні два тижні в Японії вже було два аналогічні випадки. Різниця полягала у тому, що в тих випадках конверти підкидалися в одному екземплярі, а суми були набагато соліднішими.

У першому випадку мешканка портового міста Кобе витягнула з поштової скриньки конверт, в якому лежав 1 млн. ієн (8,3 тис. доларів), а в другому - 67-річна пенсіонерка з міста Муко віднесла в поліцію пакет з 10 млн. ієн (83 тис. доларів).

При цьому з весни минулого року підкинуті конверти з грошима періодично знаходили по всій Японії. Вони виявлялися, головним чином, в чоловічих туалетах адміністративних будівель. Суми були не великими, але з урахуванням того, що конверти обчислювалися сотнями, зрештою вийшло вражаюче - 4,25 млн. ієн (майже 35 тис. доларів).

Поліція не може сказати, чи зв'язані всі ці випадки між собою. Вона веде розслідування і поки взагалі не висуває ніяких версій, повідомляє ІТАР-ТАРС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: