Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман VS Зубко. Найкращі коуби на скандальну лайку прем'єра

Ненормативна лексика глави Кабміну перетворюється на мем.

Ці слова Володимиру Гройсману будуть згадувати ще довго.

Словесна перепалка прем'єр-міністра із міністром регіонального розвитку Геннадієм Зубком під час засідання Верховної Ради 9 вересня набрала широкого розголосу не лише в українському інформпросторі, але й далеко за його межами.


Лайка глави уряду швидко стала вірусною, додавши нову тему для "знущань" любителям політичних демотиваторів. ТСН.ua спробував передати найсмішні ідеї тролінгу Гройсмана на популярному сервісі коротких відео Сoub.

З першого разу мало хто помітив, але камера схопила красномовну реакцію на слова Гройсмана не тільки у Зубка: Ситуація чимось нагадує мем-сварку Авакова та Саакашвілі. Тільки цього разу міністру склянки в руці не вистачає: Цікаво, а Петро Порошенко вже бачив запис? Можливо, прем'єр йому вже показував: Наостанок, ми не втрималися і все ж наклали на відео культову озвучку з 90-х. Що тут вдієш, мем є мем. Тим паче, більшість коуберів, як не дивно, зробили саме таку пародію. Зрештою, пан прем'єр сам винен - його в Раді заскочили, по суті, за аналогічною грубістю:

Залиште свій коментар

Вибір редакції