Грузинський блогер звинуватив Кремль у хакерській атаці на його блог

Атака на блог Cyxymu, в якому він критикує дії Росії під час торішньої війни в Південній Осетії, призвела до проблем по всьому світу.

Кібератака, що викликала збій у соціальних мережах Twitter, Facebook і LiveJournal по всьому світу, була спробою заглушити критику грузинського блогера під мережевим ім'ям Cyxymu на адресу Кремля

Як пише The Guardian, сам блогер здивувався, коли зрозумів, що атака на його блог, в якому він критикує дії Росії під час торішньої війни в Південній Осетії, призвела до проблем по всьому світу.

"Можливо, вона здійснювалася звичайними хакерами, але я впевнений, що наказ надійшов від російського уряду", - заявив він газеті.

"Це почалося, коли нібито від мене по всьому світу були розіслані сотні тисяч спамерських листів з пропозицією відвідати мій блог. Тисячі людей прийшли на нього, і блог завис, і LiveJournal був змушений заблокувати його. Те ж саме сталося з Facebook і Twitter", - пояснює Cyxymu.

Керівник, відповідальний за безпеку Facebook, Макс Келлі підтвердив, що атака, яка порушила роботу сайту Twitter і викликала проблеми у Facebook і LiveJournal, була спрямована проти Cyxymu, пише The Guardian.

Нагадаємо, роботу популярного американського соціального інтернет-порталу Twitter 6 серпня було зупинено на дві години через атаку хакерів, в результаті якої збої також виникли в роботі соціальних мереж Facebook і LiveJournal.

Читайте також:

Хакерську атаку на Twitter пов'язали з російсько-грузинським конфліктом

Хакери на кілька годин вимкнули ЖЖ, Facebook і Twitter

В Україні з 2010 року хочуть ввести податок на Інтернет

Американці навчили iPhone знаходити марихуан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: