Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гуманоїд і бородате немовля. Топ невдалих фотороботів злочинців від поліції

Останній випадок публікації невдалого фоторобота трапився декілька днів тому у Британії.

Нещодавно британська поліція із Ворвікшира вирішила опублікувати на сторінці у Twitter фоторобот ймовірного грабіжника, від рук якого постраждала жінка. Це нормальне рішення правоохоронців, адже більше охоплення збільшує шанси на розкриття особи злочинця. Проте портрет вийшов настільки кумедним, що викликав серед користувачів Мережі бурхливу реакцію. У коментарях під фото з'явилися різноманітні пародії, люди порівнювали фоторобот з Губкою Бобом та Чеширським котом.

Проте не тільки Ворвікширські поліцейські прославилися здатністю майструвати кумедні портрети злочинців. Ми вирішили створити підбірку найсмішніших та найнезвичніших фотороботів, які можна знайти у Мережі.

Перший герой - чоловік у літній панамці. Особливістю зовнішності підозрюваного є його очі, які дивляться врізнобіч. Незважаючи на таку ваду, йому все ж вдалося щось накоїти:

Кумедні фотороботи злочинців_3
ranker.com
Кумедні фотороботи злочинців

На наступному портреті бачимо хлопця афроамериканської зовнішності. Нічого не привертало б уваги, однак замість пов'язки на нижній частині обличчя (напевне, саме пов'язка малася на увазі) можна побачити жахливі складки, наче у чудовиська:

Кумедні фотороботи злочинців_4
ranker.com
Кумедні фотороботи злочинців

Фоторобот цього чоловіка складений із частин обличчя інших людей. Така практика досить популярна, але ідеально симетричні вуса, очі, як у лінивця, та чітко окреслений ніс картоплею змушують жартома ставитися до фоторобота:

Кумедні фотороботи злочинців_5
ranker.com
Кумедні фотороботи злочинців

Досить цікавим вийшов і наступний портрет. Явно суворий і дебелий чолов'яга, який скоїв злочин, на фотороботі виявився немовлям з бородою:

Кумедні фотороботи злочинців_6
ranker.com
Кумедні фотороботи злочинців

Далі наступний портрет. Цього чолов'ягу точно схопили, адже сфотографували реальне обличчя, яке, прямо скажемо, дещо відрізняється від фоторобота:

Кумедні фотороботи злочинців_7
ranker.com
Кумедні фотороботи злочинців

Визначити, чи на наступному фото зображена жінка з бородою, чи юнак із довгим волоссям - важко. Проте волосся росте навіть на щоках:

Кумедні фотороботи злочинців_8
ranker.com
Кумедні фотороботи злочинців

Наступний герой - зварювальник, поліцейський спеціального призначення або ж учасник гурту Daft Punk. Визначити нам не вдасться, як і всім іншим, хто побачив цей портрет, бо осмілимося зауважити, що навряд підозрюваний ходить вулицею у шоломі:

Кумедні фотороботи злочинців_1
ranker.com
Кумедні фотороботи злочинців

Що стосується цього хлопця, то очевидці, які допомагали у створюванні фоторобота, явно побачили не людину, а прибульця у чорній шапці:

Кумедні фотороботи злочинців_2
ranker.com
Кумедні фотороботи злочинців

Кажуть, що на злодіях горять шапки. На цьому чоловікові вона не горить, проте намагається видати злочинця іншими способами:

Кумедний фоторобот
pinterest.com
Кумедний фоторобот

Нагадаємо, у День сміху українські патрульні поліцейські вирішили згадати про курйозні виклики, які траплялися їм під час роботи. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції