Хакер з Нідерландів змусив ТБ присудити йому Нобелівську премію

Хакер з Нідерландів змусив ТБ присудити йому Нобелівську премію

Макс Корнеліссе

Нідерландський студент Макс Корнеліссе отримав доступ до телесуфлера і відправив на нього свій власний текст, який прочитав ведучий новин.

Студент з Нідерландів Макс Корнеліссе змусив провідну програму телевізійних новин Editie NL зачитати в прямому ефірі новину про присудження йому Нобелівської премії.

Хакер отримав доступ до суфлера, який використовують телевізійники - він має вигляд екрану і кріпиться перед очима ведучого. На екрані прокручується текст, який ведучий має розповідати на камеру.

Корнеліссе під час прямого ефіру підключився до телесуфлера і відправив на нього свій власний текст.

У результаті ведучий телепрограми Ерун Латенхауверс виголосив: "Нобелівська премія з інженерної справи була присуджена 25-річному Максу Корнеліссе з Веенендааля. Талановитий хлопець не зміг особисто бути присутнім на церемонії вручення, тому що в цей час був на побаченні з Ліке".

Після цієї фрази в ефір була пущена заставка Editie NL. По її закінченню ведучі програми оголосили, що невідомий зловмисник отримав доступ до телесуфлера, тому вони змушені читати новини з паперу.

На каналі Корнеліссе на YouTube є відеоролик, в якому він транслює картинку з камери свого мобільного телефону на рекламне табло на вокзалі.

Читайте також:

Сексапільній російській хакерші загрожує до 40 років в'язниці

В парламенті Індонезії протягом 15 хвилин показували жорстке порно

У Вінниці на 3 роки посадили студента, який замінив фото мера портретом Гітлера

Затримано хакера, який влаштував "порносеанс" в центрі Москви

Повʼязані теми:

Наступна публікація