Хакери захопили і заповнили сайт Пенсійного фонду РФ маячнею

Кілька місяців тому при верстці сайту та створенні шаблону сторінок розробниками були використані різні довільні тексти, які в подальшому, природно, були замінені.

Сайт Пенсійного фонду у вівторок вранці був атакований хакерами, і замість звичних відвідувачам сайту нормальних інформаційних повідомлень видавав незрозумілий набір слів.

На сайті ПФ з'явилося, наприклад, таке: "Мінералізація інтегрує лімніческий холодний цинізм, змінюючи напрямок руху. Лірика, особливо в річкових долинах, різна. Миготіння думок вирішує перигей - це скоріше індикатор, ніж прикмета".

Або на сторінці "Перелік організацій трансфер-агентів" зловмисники помістили наступну фразу: "Екваторіальний калієво-натрієвий польовий шпат в XXI столітті".

У самому Пенсійному фонді цей інцидент не вважають провокацією з боку хакерів. Як повідомив представник ПФР, у вівторок на сайті відбулася звичайна технічна несправність.

"Кілька місяців тому при верстці сайту та створенні шаблону сторінок розробниками були використані різні довільні тексти, які в подальшому, природно, були замінені, - розповіло джерело у фонді. - Виявити ці тексти, зайшовши на сайт ПФР, простий користувач не може. Для цього необхідні спеціальні навички та програми ".

При цьому представник фонду зазначив, що кількість спроб злому сайту вже за перші три дні його роботи перевищила всі мислимі цифри - більше 10 разів хакери влаштовували атаку на сайт.

Читайте також:

Невідомий троян відкриває доступ до банківських паролів

Опубліковано код трояна, який перехоплює дзвінки Skype

Новий троян видає себе за неіснуючий антивірус "Касперського"

"Антипіратський" троян псує mp3-файли

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: