Хай Бог милує. Найскандальніші відео з російськими священиками

Від поцілунку Путіна - до знущання над віруючим та кривавого ДТП

З огляду на неабиякий інформаційний резонанс довкола хресного ходу вірян Української православної церкви Московського патріархату, ТСН.ua вирішив пригадати найскандальніші відео про служителів РПЦ, які набрали найбільшого розголосу у Мережі.

Поцілувати Путіна

У серпні 2012 року російський президент опинився у незручному становищі під час візиту до Валаамського монастиря у Карелії. Коли Володимир Путін на камеру вітався зі священиками, ігумен Мефодій не тільки потиснув йому руку, а ще й поцілував її. При цьому шокований глава РФ жартівливо замахнувся на чоловіка. Відеозапис інциденту викликав хвилю обурення в Інтернет-товаристві. Багато блогерів назвали вчинок священика лизоблюдством і виступили за те, щоб його покарали. А сам монах у своє виправдання заявив, що поцілував руку Путіна через любов до російського народу.

Молитва з пінгвінами, яхта та складний хрестик

Неабиякої популярності набрали деякі ролики з главою РПЦ патріархом Кирилом. Особливо користувачів потішив відеорепортаж з полярної станції "Беллінсгаузен" на острові Ватерлоо в Антарктиді. 17 грудня 2016 року патріарх Кирило відвідав це місце та прогулявся із пінгвінами. Мережа тоді буквально вибухнула численними демотиваторами.

Ще більшого резонансу набула новина про відпочинок Кирила на шикарній яхті, вартістю близько 680 тисяч євро. В Мережу потрапили лише декілька нечітких фото патріарха у плавках, відео знято не було, однак відео-пародії, зроблені з цих кадрів, вмить завоювали популярність юзерів.

Чи не найвідоміше відео з Кирилом, яке стало справжнім інтернет-мемом, - про апгрейд його клобука, а саме хрестика на ньому. Зроблено це, мабуть, для того, щоб патріарх, боронь Боже, не подряпав фарбу свого дорого авто.

Верхи на психічно хворому

На початку червня 2015 року інтернет-користувачів обурило відео з невизнаного Придністров'я, на якому священник РПЦ отець Валерій катається верхи на психічно хворому чоловікові задля, нібито, вигнання з нього бісів. Митрополія Молдови тоді засудила подібні методи екзорцизму.

Агресія у рясі

У квітні 2016 року у російському Новосибірську на парковці одного з торгових центрів чоловік у рясі і з хрестом в ході дорожнього конфлікту побив водія. Нападником виявився колишній намісник новосибірського чоловічого монастиря ігумен Феодосій.

Смертельна ДТП

Нажаль, були ситуації, коли поведінка російських священнослужителів не просто викликала обурення, а й забирала життя. Один з таких кричущих випадків стався у грудні 2015 року у Петрозаводську: п'яний священнослужитель одного з храмів на своєму авто на смерть збив на переході 53-річну жінку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: