Гіларі Клінтон розлютила згадка про її чоловіка

Одна із студенток запитала у Гіларі Клінтон, що думає Білл Клінтон про китайські інвестиції в країну і участь Світового банку в економіці ДРК.

Під час африканського турне державний секретар США Гіларі Клінтон на одному з брифінгів вийшла з себе, коли її запитали про зовнішньополітичні погляди її чоловіка Білла Клінтона, колишнього американського президента.

Під час зустрічі зі студентами в Кіншасі, столиці Демократичної Республіки Конго (ДРК), одна із студенток запитала у Гіларі Клінтон, що думає Білл Клінтон про китайські інвестиції в країну і участь Світового банку в економіці ДРК.

"Ви хочете знати, що думає мій чоловік? Насправді, не він є держсекретарем США, а я. У мене і запитуйте мою думку. Я не збираюся передавати позицію Білла", - відповіла Гіларі Клінтон. Репліки американського дипломата прозвучали на вельми підвищених тонах.

На YouTube розміщено ролик з виступом Гіларі Клінтон.

Відзначимо, що незважаючи на те, що в даний час Білл Клінтон не займає ніяких офіційних постів в США, на думку багатьох спостерігачів, його нещодавнє повернення у велику світову політику було тріумфальним. Завдяки дипломатичним зусиллям Клінтона, північнокорейський лідер Кім Чен Ір на початку серпня 2009 року помилував американських журналісток Лору Лін і Юну Лі, засуджених на 12 років трудових таборів. Зараз журналістки знаходяться в США.

Читайте також:

За дочку Клінтонів пропонують 40 кіз і 20 корів

Пхеньян назвав Клінтон "смішною балакучою дамочкою"

Північна Корея назвала Клінтон "вульгарною школяркою"

Кім Чен Ір натякнув Клінтону на бажання дружити зі США
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: