Хілларі Клінтон згодна заспівати

Хілларі Клінтон обіцяє заспівати, якщо переможе в боротьбі за крісло Президента США. В якості гімну виборчої кампанії виступить пісня Селін Діон.

Хілларі Клінтон (Фото: justindburton.wordpress.com)
Хілларі Клінтон (Фото: justindburton.wordpress.com)
Сенатор Хілларі Клінтон, яка веде боротьбу за крісло президента США, оголосила, що гімном її виборчої кампанії буде пісня Селін Діон „You and I” ("Ти і я").

Протягом місяця на сайті Хілларі Клінтон ішло опитування, в якому взяли участь близько 200 тис. людина. Пісня Селін Діон перемогла інші запропоновані композиції, зокрема, „Beautiful Day” групи U2.

Сенатор-демократ Клінтон записала свою заяву у вигляді пародії на популярний американський серіал "Сімейка Сопранос".

Раніше пісня "Ти і я" використовувалася авіакомпанією Air Canada. У ній є такі слова: "You and I, we're meant to fly. Higher than the clouds we'll sail across the sky" ("Ти і я, ми повинні літати по небу вище хмар").

СПИСОК ПІСЕНЬ-ПРЕТЕНДЕНТІВ

U2 - City of Blinding Lights

U2 - Beautiful Day

KT Tunstall - Suddenly I See

Smash Mouth - I'm а Believer

The Temptations - Get Ready

Dixie Chicks - Ready to Run

Shania Twain - Rock This Country

Jesus Jones - Right Here Right Now

The Staple Singers - I'll Take You There

Деякі представники республіканської партії вказали на той факт, що Селін Діон народилася в Канаді та поставили під сумнів патріотизм сенатора від Нью-Йорка.

Деякий час тому ім'я Хілларі Клінтон потрапило в заголовки новин після того, як запис мляво виконаного нею американського гімну був викладений в Інтернеті.

Клінтон пообіцяла не виконувати пісню, що перемогла в голосуванні, на публіці, "якщо тільки я не здобуду перемоги [у виборах]".

На думку деяких спостерігачів, рішення привернути американців до вибору гімну передвиборної кампанії - це спроба наблизити виборця до Хілларі Клінтон, яка здається деяким пихатою і холодною.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: