Хлопчик-аутист втік з дому та поселився у нью-йоркському метро

13-річний хлопчик 11 днів прожив у метрополітені - там він спав у вагонах і харувався чіпсами, які купував на станціях.

Фернандо Ернандес
myfoxny.com
Фернандо Ернандес
Американський хлопчик, який страждає на рідкісну форму аутизму, 11 днів безвилазно провів у нью-йоркському метро. Весь цей час він спав у вагонах та купував їжу на станціях, а знайти його вдалося завдяки плакатам, які розвісили батьки після зникнення сина.

13-річний Фернандо Ернандес зник 15 жовтня, після того, як вирішив, що має якісь проблеми у школі. Фернандо хворий на синдром Аспергера – особливу форму аутизму, яка зустрічається вкрай рідко. Люди з синдромом Аспергера не схожі на розумово відсталих, вони мають щонайменше нормальний, а часто і високий інтелект, але страждають на слабо розвинуті соціальні здібності.

Після зникнення хлопчика його батьки одразу звернулися до поліції, але там їм заявили, що підліток, скоріш за все, просто втік, і порадили самим його шукати. В результаті Фернандо знайшов один з правоохоронців, який упізнав його завдяки плакатам, поширеним батьками.

Як з'ясувалося, всі 11 днів Фернандо провів у метрополітені Нью-Йорка. Одяг він не міняв, спав у вагонах, а їжу (в основному цукерки та чіпси) купував на станціях – коли він зник, в нього було із собою більше 10 доларів. Про допомогу він нікого не просив і ні з ким не розмовляв. Коли до хлопчика підійшов поліцейський і запитав, чи це він зображений на плакаті, той назвав своє ім'я і пішов з офіцером додому.

Зауважимо, що метро в Нью-Йорку працює цілодобово - у більшості станцій є щонайменше один вихід, який фізично неможливо перекрити. Це найбільший у світі метрополітен за протяжністю ліній, їхня сумарна довжина становить 1355 км.

Читайте також:

Чоловік був паралізований 23 роки, а лікарі думали, що він у комі

Вчені стверджують, що дітям шкідливо бути занадто чистими

Літній австралієць поїхав в магазин і "промахнувся" на 600 км

Іспанських підлітків навчатимуть мастурбації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: